SYSTEMY ZARZĄDZANIA IT Odwiedź nasz sklep

AKTUALNOŚCI« powrót do listy

Wyrównujemy daty subskrypcji systemów Red Hat

W odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie powyższą usługą wśród naszych Klientów, nasza firma uruchomiła program wyrównywania dat subskrypcji systemów Red Hat Enterprise Linux.

Systemy Red Hat Enterprise Linux zarejestrowane w różnych okresach czasu, z różnymi datami początku i końca subskrypcji, to poważny problem w wielu organizacjach. Opóźnienia w realizacji projektów czy osobno dostarczany sprzęt i oprogramowanie to tylko niektóre elementy generujące kłopoty.

Systemy kończące się w różnych miesiącach, to nie tylko kłopot dla administratora, ale również dla logistyki. Niejednokrotnie oznacza to uruchomienie skomplikowanego procesu zakupowego - rozsyłanie zapytań, analiza ofert, wybór oferenta, wygenerowanie zamówienia wewnętrznego itd. Powyższa procedura może być powtarzana nawet kilka razy w roku.

Wyrównanie dat końca subskrypcji systemów Red Hat to łatwiejsza nad nimi kontrola, zarówno z punktu widzenia administrowania jak i planowania wydatków.

Wszystkie zapytania o możliwości wyrównania dat subskrypcji prosimy wysyłać na adres:

RedHat@SystemyZarzadzaniaIT.pl

lub o kontakt telefoniczny z naszą firmą.

 

Najczęściej zadawane pytania:
 

 1. W organizacji mamy subskrypcje ze wsparciem na poziomie Standard, Premium oraz Self-Support. Czy mimo różnic w poziomach wsparcia możemy je wyrównać do jednej daty ?

  Tak. Systemy o różnych poziomach wsparcia bez problemu możemy wyrównać do jednej daty.
   
 2. W organizacji mamy systemy zainstalowane na różnych serwerach fizycznych. Część z nich ma 1 CPU, część 2 CPU, są również serwery z 4 CPU. Czy takie systemy również można wyrównać do jednej daty ?

  Tak. Systemy zainstalowane na serwerach o różnej ilości CPU bez problemu możemy wyrównać do jednej daty.
   
 3. W naszej organizacji część systemów Red Hat pracuje jako maszyny wirtualne, gdzie platformą wirtualizacyjną jest VMware. Mamy również wirtualne systemy pracujące na platformie wirtualizcyjnej Red Hat`a. Co w takim przypadku ?

  Wszystkie subskrypcje systemów wirtualnych Red Hat, czy to pracujących w środowisku VMware, Hyper-V, Red Hat czy Red Hat Enterprise Virtualization mogą zostać wyrównane do jednej daty.
   
 4. Część naszych systemów Red Hat zostało dostarczonych wraz z serwerami HP. Czy możemy wyrównać daty tych systemów z datami systemów zakupionych od Red Hat`a ?

  Systemy Red Hat dostarczane przez innych producentów, takich jak IBM, HP czy Dell, są tzw. wersjami OEM. Aby wyrównać daty tego typu subskrypcji proszę o kontakt z naszą firmą.
   
 5. Nasze systemy Red Hat pracują w klastrach. Po jakimś czasie dokupiliśmy moduły High Availability. Czy możemy wyrównać daty systemów i dodatków ?

  Tak, zarówno systemy jak i dodatki do nich mogą zostać wyrównane.
   
 6. Jakie informacje są potrzebne aby sprawdzić czy dane systemy można wyrównać ?

  Aby sprawdzić czy istnieje możliwość wyrównania dat systemów Red Hat, należy przygotować i przesłać do naszej firmy następujące dane: login do sieci RHN, Accout Number oraz Numer Kontraktu Systemu. Należy również podać datę, do której systemy powinny być wyrównane.
   
 7. Czy można wyrównać daty systemów na dowolny okres czasu ?

  Tak, aczkolwiek nie może to być okres krótszy niż jeden rok

   

Nasi klienci